O nás

 

Chcete se naučit ušít si něco hezkého a originálního na sebe a umět konstruovat střihy?

My vás to naučíme. U nás získáte znalosti a dovednosti v krejčovském oboru

Nabízíme a pořádáme různé druhy kurzů šití v Brně, jak pro začátečníky tak i pokročilé. Pro zaměstnané ženy, které nemohou navštěvovat kurzy šití v pracovní dny je připraven víkendový kurz šití.  Dále jsou to  kurzy rekvalifikační (kvalifikační) akreditované MŠMT ČR.

Kurzy jsou vhodné pro dívky, mladé ženy, maminky na mateřské dovolené, pro zájemkyně v každém věku, kterým nestačí nabídka konfekce v běžných obchodech a rády by si ušily něco originálního na sebe a své blízké. Dámy co se šitím začínají se V kurzech naučí ušít sukni, halenku, kalhoty a pro ty pokročilejší je ušití kabátu a kostýmu. Dále pořádáme kurzy střihů a konstrukce střihů. V kurzu se uchazečky naučí zhotovení základních střihů halenky, sukně, kalhot, úpravy, zvětšování,zmenšování a konstrukci střihů.

Ze zkušeností absolventek kurzu šití, můžeme doporučit ke kurzům týkajících se šití oděvů „Kurz konstrukce střihů pro začátečníky“. V kurzu se naučíte : zhotovovat kromě základních střihů sukně, halenky, šatů a kalhot i různé typy těchto oděvů. Střihy se zhotovují na konkrétní míry. Oděv, který se podle zhot. střihu ušije, přesně odpovídá postavě. Kurz konstrukce střihů lze absolvovat před i po kurzu šití. Kdo absolvuje kurz střihů před kurzem šití, má možnost si ušít oděvy přesně podle střihu zhotoveného na svou postavu.

Výuka probíhá v Brně v profesionálně vybaveném prostředí. Uchazečky všechny oděvy zhotovují v učebnách a šicí dílně. Je kladen důraz na praktickou výuku ( šití ). Oděv, který si zvolíte z daného výběru ke zhotovení, si vždy v kurzu dohotovíte.

 

Kurzy pořádáme již od roku 1991.

 

Nejvíce navštěvované kurzy šití, konstrukce střihů a rekvalifikace :