O nás

 

Chcete se naučit ušít si něco hezkého a originálního na sebe a umět konstruovat střihy?

My vás to naučíme. U nás získáte znalosti a dovednosti v krejčovském oboru

Nabízíme a pořádáme různé druhy kurzů šití v Brně, jak pro začátečníky tak i pokročilé. Pro zaměstnané ženy, které nemohou navštěvovat kurzy šití v pracovní dny je připraven víkendový kurz šití.  Dále jsou to  kurzy rekvalifikační (kvalifikační) akreditované MŠMT ČR.

Kurzy jsou vhodné pro dívky, mladé ženy, maminky na mateřské dovolené, pro zájemkyně v každém věku, kterým nestačí nabídka konfekce v běžných obchodech a rády by si ušily něco originálního na sebe a své blízké. Dámy co se šitím začínají se V kurzech naučí ušít sukni, halenku, kalhoty a pro ty pokročilejší je ušití kabátu a kostýmu. Dále pořádáme kurzy střihů a konstrukce střihů. V kurzu se uchazečky naučí zhotovení základních střihů halenky, sukně, kalhot, úpravy, zvětšování,zmenšování a konstrukci střihů.

Ze zkušeností absolventek kurzu šití, můžeme doporučit ke kurzům týkajících se šití oděvů „Kurz konstrukce střihů pro začátečníky“. V kurzu se naučíte : zhotovovat kromě základních střihů sukně, halenky, šatů a kalhot i různé typy těchto oděvů. Střihy se zhotovují na konkrétní míry. Oděv, který se podle zhot. střihu ušije, přesně odpovídá postavě. Kurz konstrukce střihů lze absolvovat před i po kurzu šití. Kdo absolvuje kurz střihů před kurzem šití, má možnost si ušít oděvy přesně podle střihu zhotoveného na svou postavu.

Rekvalifikační (kvalifikační) kurzy, akreditované MŠMT ČR, realizujeme nejen pro samoplátce, ale i pro osoby dlouhodobě nezaměstnané, evidované na úřadech práce.

Spolupracujeme s úřady práce po celé ČR.

Výuka probíhá v Brně v profesionálně vybaveném prostředí. Uchazečky všechny oděvy zhotovují v učebnách a šicí dílně. Je kladen důraz na praktickou výuku ( šití ). Oděv, který si zvolíte z daného výběru ke zhotovení, si vždy v kurzu dohotovíte.

 

Kurzy pořádáme již od roku 1991.

 

1 konzultační hodina  500 Kč - zkoušení, rady, porady