Reference

Nabízíme a pořádáme různé druhy kurzů šití v Brně, jak pro začátečníky tak i pokročilé. Pro zaměstnané ženy, které nemohou navštěvovat kurzy šití v pracovní dny je připraven víkendový kurz šití.  Dále jsou to  kurzy rekvalifikační (kvalifikační) akreditované MŠMT ČR.

Kurzy jsou vhodné pro dívky, mladé ženy, maminky na mateřské dovolené a pro zájemkyně v každém věku, kterým nestačí nabídka konfekce v běžných obchodech a rády by si ušily něco originálního na sebe a své blízké. Dámy co se šitím začínají se v kurzech např. naučí ušít sukni, halenku, kalhoty a pro ty pokročilejší je ušití kabátu a kostýmu. Dále pořádáme kurzy konstrukce střihů oděvů. V kurzu se uchazečky naučí např. zhotovení základních střihů halenky, sukně, kalhot, úpravy, zvětšování,zmenšování a konstrukci střihů.

 

Rekvalifikační (kvalifikační) kurzy, akreditované MŠMT ČR, realizujeme nejen pro samoplátce, ale i pro osoby dlouhodobě nezaměstnané, evidované na úřadech práce.

Spolupracujeme s úřady práce po celé ČR. 

Úřady práce , pro které jsme prováděli akreditované rekvalifikační (kvalifikační) kurzy:

Úřad práce Brno, Úřad práce Brno - venkov, Úřad práce Bruntál, Úřad práce Praha, Úřad práce Blansko, Úřad práce Třebíč, Úřad práce Ústí nad Orlicí, Úřad práce Vyškov, Úřad práce Kroměříž, Úřad práce v Břeclavi, Úřad práce ve Frýdku-Místku, Úřad práce v Hodoníně, Úřad práce v Hradci Králové, Úřad práce v Náchodě, Úřad práce v Uherském Hradišti, Úřad práce ve Vsetíně, Úřad práce Havlíčkův Brod, Úřad práce Mělník, Úřad práce České Budějovice, Úřad práce Jihlava

Výuka probíhá v Brně v profesionálně vybaveném prostředí. Uchazečky všechny oděvy zhotovují v učebnách a šicí dílně.

Je kladen důraz na praktickou výuku ( šití )

Kurzy pořádáme již od roku 1991.